yelotv.be gebruikt JavaScript.

Kun je het niet in je browservoorkeuren inschakelen? Ga dan voor een betere ervaring via onze mobiele toepassingen op iTunes en Google Play.

Oeps, je browser is niet up-to-date voor Yelo TV. Je kunt het best de laatste versie installeren.

VTM HD

Geen uitzending

time
08:05

Valkuil

time
12:05

De Keuken van Sofie

time
12:40

VTM NIEUWS

time
13:00

Het Weer

time
13:35

Familie

time
13:40

Wittekerke

time
14:15

McLeod's Daughters

time
15:20

America's Funniest Home Videos

time
16:15

David

time
16:40

Home and Away

time
17:15

VTM NIEUWS

time
17:45

Het Weer

time
17:55

De Keuken van Sofie

time
18:00

Valkuil

time
18:20

VTM NIEUWS

time
19:00

Het Weer

time
19:45

Familie

time
19:55

Nicholas

time
20:35

Alloo in de buitenlandse gevangenis

time
21:20

Suits

time
22:35

Valkuil

time
23:30

House

time
00:00

Q-Music

time
00:55
één HD

Radio 2 op één

time
09:00

Winterbeelden

time
12:00

Dagelijkse kost

time
12:20

Blokken

time
12:35

Het Journaal

time
13:00

Het Weer

time
13:25

Iedereen beroemd

time
13:30

Thuis

time
13:50

David Attenborough's Natural Curiosities

time
14:15

Villa Politica

time
14:40

Missing

time
16:10

Clips

time
16:50

Jamie's 15' Meals

time
17:10

Buren

time
17:35

Het Journaal

time
18:00

Het Weer

time
18:10

Dagelijkse kost

time
18:15

Blokken

time
18:30

Het Journaal

time
19:00

Iedereen beroemd

time
19:40

Het Weer

time
20:05

Thuis

time
20:10

Via Annemie

time
20:35

How to Get Away with Murder

time
21:25

We're Going to Ibiza

time
22:05

Het Journaal

time
22:55

The Last Ship

time
23:10

Keno

time
23:54

Het Weer

time
23:55

Dagelijkse kost

time
00:00

Iedereen beroemd

time
00:15

Journaallus

time
00:35
VIER HD

Geen uitzending

time
10:30

Cold Case

time
11:25

Geen uitzending

time
12:15

Smakelijk!

time
13:10

The Mentalist

time
13:25

Geen uitzending

time
14:10

Blue Bloods

time
15:05

De Ideale Wereld

time
15:50

Het Klapsalon

time
16:40

Komen Eten

time
16:50

Smakelijk!

time
17:35

Cold Case

time
17:50

The Mentalist

time
18:45

Luchthaven Australië

time
19:35

Het Klapsalon

time
20:00

Komen Eten

time
20:10

Vermist

time
21:00

De Ideale Wereld

time
21:55

Gotham

time
22:45

Het Klapsalon

time
23:40

Smakelijk!

time
23:55

Komen Eten

time
00:10

De Ideale Wereld (nachtlus)

time
00:50
2BE HD

Skunk Fu!

time
11:10

Geen uitzending

time
12:00

Zware Jongens: Pawn Stars

time
13:00

Geen uitzending

time
13:20

Hot Wheels Battle Force 5

time
15:20

Hot Wheels Battle Force 5

time
15:40

Sidekick

time
16:05

One Piece

time
16:25

Ben 10: Omniverse

time
16:50

Charmed

time
17:10

That '70s Show

time
18:00

The Simpsons

time
18:25

The Simpsons

time
18:55

New Girl

time
19:20

Modern Family

time
19:45

The Big Bang Theory

time
20:15

Transformers: Dark of the Moon

time
20:35

Crimi Clowns

time
23:10

Street Wars

time
23:40

Geen uitzending

time
00:45

Geen uitzending

time
02:30
VIJF HD

Mooi en Meedogenloos

time
11:00

Geen uitzending

time
11:25

Dr. Phil

time
11:55

Geen uitzending

time
12:35

The Doctors

time
13:05

Geen uitzending

time
13:45

Rizzoli & Isles

time
14:00

Geen uitzending

time
14:45

Dr. Phil

time
15:15

The Doctors

time
15:55

Ilse kookt

time
16:40

Grey's Anatomy

time
16:55

De Dingen des Levens

time
17:40

Mooi en Meedogenloos

time
18:25

Friends

time
18:55

Friends

time
19:20

Rizzoli & Isles

time
19:45

The Lucky One

time
20:35

Dating Naked

time
22:30

Friends

time
23:15

Friends

time
23:45

Geen uitzending

time
00:05

The Renovators

time
01:05

De Dingen des Levens

time
01:50

De Dingen des Levens

time
02:30

Geen uitzending

time
03:10
Vitaya

60 Minute Makeover

time
10:40

My Super Sweet 16

time
11:30

Sturm der Liebe

time
12:15

Adoption Stories

time
13:05

Jack

time
13:35

Dr. Oz Show

time
15:20

Stalked: Someone's Watching

time
16:05

My Kitchen Rules

time
16:30

MasterChef Australia - All Stars

time
17:20

Sturm der Liebe

time
17:55

All Saints

time
18:50

One Born Every Minute USA

time
19:45

Broadchurch

time
20:35

Broadchurch

time
21:30

The Killing

time
22:20

Een plek onder de zon - Ver weg of dichtbij

time
23:10

The Millionaire Matchmaker

time
00:05

MasterChef Australia - All Stars

time
00:50

Stalked: Someone's Watching

time
01:30

The Sex Education Show vs Pornography

time
01:55

My Kitchen Rules

time
02:40

Adoption Stories

time
03:30

Gypsy Sisters

time
03:50

The Rachel Zoe Project

time
04:35

MasterChef Australia - All Stars

time
05:20

Een plek onder de zon - Ver weg of dichtbij

time
05:55
Ketnet

Trollen van Troy

time
11:10

Kleine handen in een Grote Oorlog

time
11:20

W817

time
11:50

W817

time
12:05

De dodelijkste 60

time
12:20

En daarmee basta!

time
12:50

En daarmee basta!

time
13:05

Larva

time
13:20

Robbedoes en Kwabbernoot

time
13:25

Gazoon

time
13:50

De avonturen van Bibi & Tina

time
13:55

Masha en de beer

time
14:20

Bravo Babilu

time
14:30

Dimitri

time
14:35

Musti

time
14:40

Nellie & Cezar

time
14:45

Pieter Konijn

time
14:55

Q Pootle 5

time
15:05

Kleine Einsteins

time
15:15

Tip de Muis

time
15:40

De wereld rond met Kaatje

time
15:45

De Smurfen

time
16:00

Samson en Gert

time
16:25

Mega Mindy

time
16:50

Jamie heeft tentakels

time
17:15

Super 4

time
17:30

GoGoGo!

time
17:45

Karrewiet

time
18:00

GoGoGo!

time
18:10

Broodje kaas

time
18:25

D5R

time
18:40

Karrewiet

time
18:55

Lassie

time
19:05

Robin Hood

time
19:25

Ringel Singel 19

time
19:40

Shaun het schaap

time
19:50

Geen uitzending

time
20:00
Discovery Vl HD

You Have Been Warned

time
10:40

Catching Hell

time
11:30

Zware Jongens: Deadliest Catch

time
12:20

How It's Made

time
13:10

How It's Made

time
13:35

Dirty Jobs

time
14:00

Swamp Loggers

time
14:50

Salvage Hunters

time
15:40

Storm Chasers

time
16:25

Chasing Classic Cars

time
17:15

Wheeler Dealers

time
17:40

Baggage Battles

time
18:30

Baggage Battles

time
18:55

Moonshiners

time
19:20

Ultimate Survival

time
20:10

Naked and Afraid

time
21:00

Dual Survival

time
21:55

Alaskan Bush People

time
22:50

Survive That!

time
23:40

Survive That!

time
00:30

Survive That!

time
01:20

Survive That!

time
02:10

Survive That!

time
03:00

Survive That!

time
03:50

Survive That!

time
04:40

Destroyed in Seconds

time
05:30
Libelle

The Meredith Vieira Show

time
11:15

Rode Rozen

time
12:00

Ilse kookt

time
12:50

Onderweg met Ilse

time
13:10

Trinny & Susannah Missie Europa: Denemarken

time
13:30

Flapuit

time
14:20

Grenzeloos verliefd

time
14:30

Achter de voordeur

time
15:15

Achter de voordeur

time
15:45

The Meredith Vieira Show

time
16:15

Rode Rozen

time
17:05

Ilse kookt

time
18:00

Onderweg met Ilse

time
18:15

Trinny & Susannah Missie Europa: Denemarken

time
18:35

The Meredith Vieira Show

time
19:30

Grenzeloos verliefd

time
20:20

Achter de voordeur

time
21:05

Achter de voordeur

time
21:35

Onderweg met Ilse

time
22:05

Ilse kookt

time
22:25

Rode Rozen

time
22:40

Grenzeloos verliefd

time
23:30

The Meredith Vieira Show

time
00:15

Rode Rozen

time
01:05

Ilse kookt

time
02:00

Onderweg met Ilse

time
02:15

Trinny & Susannah Missie Europa: Denemarken

time
02:35

The Meredith Vieira Show

time
03:30

Grenzeloos verliefd

time
04:20

Achter de voordeur

time
05:05

Achter de voordeur

time
05:35
njam!

Saturday Kitchen

time
10:45

The Art of Making Cocktails

time
11:20

Oliver's Twist

time
11:35

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
12:00

The Art of Making Cocktails

time
13:00

Donna Hay: Fresh, Fast, Simple

time
13:15

Jamie at Home

time
13:40

GIN & TONIC, Around the World in 80 Gins

time
14:10

Meesterlijke Klassiekers

time
14:25

Jamie & Jimmy's Food Fight Club

time
15:00

Saturday Kitchen

time
15:50

The Art of Making Cocktails

time
16:25

Oliver's Twist

time
16:40

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
17:05

Passe-vite

time
18:10

Saturday Kitchen

time
18:30

The Art of Making Cocktails

time
19:05

Oliver's Twist

time
19:20

De Dagschotel

time
19:45

De Dagschotel

time
20:00

Passe-vite

time
20:15

A la carte

time
20:40

Zoete Zonde

time
21:05

Toasted!

time
21:30

Tip van de Chef

time
21:55

Zoete Zonde

time
22:00

De Dagschotel

time
22:25

De Dagschotel

time
22:45

Peppe's Sicilië

time
22:55

Vietnjam, met Quyên

time
23:20

The Art of Making Cocktails

time
23:45

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
00:00

Passe-vite

time
01:00

Saturday Kitchen

time
01:20

The Art of Making Cocktails

time
01:50

Oliver's Twist

time
02:00

De Dagschotel

time
02:25

De Dagschotel

time
02:40

Passe-vite

time
02:50

A la carte

time
03:15

Zoete Zonde

time
03:35

Toasted!

time
04:00

Zoete Zonde

time
04:20

De Dagschotel

time
04:45

Peppe's Sicilië

time
05:00

Vietnjam, met Quyên

time
05:20

The Art of Making Cocktails

time
05:40

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
05:50
Nickelodeon

Umizoomi

time
10:53

Thomas And Friends

time
11:20

The Fairly Odd Parents

time
11:34

The Fairly Odd Parents

time
11:50

Life With Boys

time
12:12

The Thundermans

time
12:36

Big Time Rush

time
13:03

Winx Club

time
13:29

SpongeBob SquarePants

time
13:53

De Legendes van Chima

time
14:19

Pinguïns van Madagascar

time
14:44

Oggy en de kakkerlakken

time
15:07

Geronimo Stilton

time
15:30

George of the Jungle

time
15:55

Sanjay & Craig

time
16:20

The Fairly Odd Parents

time
16:46

SpongeBob SquarePants

time
17:11

SpongeBob SquarePants

time
17:35

Breadwinners

time
18:00

Breadwinners

time
18:25

Sam & Cat

time
18:36

Every Witch Way

time
19:00

Chica Vampiro

time
19:23

Cheeese

time
19:50

The Thundermans

time
20:02

The Haunted Hathaways

time
20:27

Ned's Survivalgids