yelotv.be gebruikt JavaScript.

Kun je het niet in je browservoorkeuren inschakelen? Ga dan voor een betere ervaring via onze mobiele toepassingen op iTunes en Google Play.

Oeps, je browser is niet up-to-date voor Yelo TV. Je kunt het best de laatste versie installeren.

VTM HD

Q-Music

time
01:00

McLeod's Daughters

time
07:15

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

time
12:10

De Keuken van Sofie

time
12:40

VTM NIEUWS

time
13:00

Het Weer

time
13:35

Familie

time
13:40

Wittekerke

time
14:20

McLeod's Daughters

time
15:20

Up All Night

time
16:25

David

time
16:45

Home and Away

time
17:15

VTM NIEUWS

time
17:45

Het Weer

time
17:55

De Keuken van Sofie

time
18:05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

time
18:25

VTM NIEUWS

time
19:00

Het Weer

time
19:45

Familie

time
19:55

Rijker Dan Je Denkt?

time
20:35

De Kroongetuigen

time
21:40

Chicago Fire

time
22:40

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

time
23:30

House M.D.

time
00:05

Q-Music

time
01:20
één HD

Journaallus

time
00:05

Radio 2 op één

time
09:00

Herfstbeelden

time
12:00

Dagelijkse kost

time
12:20

Blokken

time
12:35

Het Journaal

time
13:00

Het Weer

time
13:25

Iedereen beroemd

time
13:30

Thuis

time
13:50

Salt and Pepper

time
14:15

Poirot

time
14:45

WPC 56

time
15:35

Clips

time
16:20

De topcollectie van...

time
16:40

Jamie's 30 Minute Meals

time
17:10

Buren

time
17:35

Het Journaal

time
18:00

Het Weer

time
18:10

Dagelijkse kost

time
18:15

Blokken

time
18:30

Het Journaal

time
19:00

Iedereen beroemd

time
19:40

Het Weer

time
20:05

Thuis

time
20:10

Koppen

time
20:40

Café Corsari

time
21:25

Het Journaal

time
22:15

The Passing Bells

time
22:30

Keno

time
23:14

Het Weer

time
23:15

Dagelijkse kost

time
23:20

Iedereen beroemd

time
23:35

Journaallus

time
00:00
VIER HD

VIER Kids: Pokémon

time
07:20

Pokémon

time
07:40

Tenkai Knights

time
08:05

Beyblade Shogun Steel

time
08:25

Smakelijk!

time
08:50

Castle

time
09:00

NCIS

time
10:40

Smakelijk!

time
12:20

The Defenders

time
13:25

Grenspolitie

time
14:10

VIER Kids: Pokémon

time
14:40

Pokémon

time
15:00

Tenkai Knights

time
15:25

Beyblade Shogun Steel

time
15:45

Komen Eten

time
16:05

De Slimste Mens ter Wereld

time
16:50

Smakelijk!

time
17:55

NCIS

time
18:10

Castle

time
19:00

Grenspolitie

time
19:55

Komen Eten

time
20:20

Bloot en Speren

time
21:10

De Slimste Mens ter Wereld

time
21:55

Under the Dome

time
23:00

Smakelijk!

time
23:50

Komen Eten

time
00:05
Canvas HD

De Ochtend

time
06:00

Terzake

time
09:00

Reyers Laat

time
09:35

Dallas

time
10:20

Herfstbeelden

time
11:05

Lijst Debecker

time
13:35

100''

time
14:05

Login

time
14:07

100''

time
14:57

Villa Politica

time
15:00

100''

time
16:30

Dallas

time
17:00

100''

time
17:47

The Day Kennedy Died

time
17:50

100''

time
18:42

Sporza: UEFA Europa League

time
18:45

Terzake

time
20:00

Sporza: UEFA Europa League

time
20:40

Reyers Laat

time
23:00

Sporza: UEFA Europa League

time
23:40

Villa Politica

time
00:10

Canvaslus

time
01:40
2BE HD

Naruto

time
06:45

Code Lyoko

time
07:05

Ben 10

time
07:30

Max Steel

time
07:55

Transformers Prime

time
08:15

GI JOE Renegades

time
08:35

GI JOE Renegades

time
08:55

Sym-Bionic Titan

time
09:20

Sym-Bionic Titan

time
09:40

Voltron Force

time
10:05

Voltron Force

time
10:25

Hero - 108

time
10:45

Hero - 108

time
11:00

Code Lyoko

time
11:10

Flea-bitten

time
11:35

The Middle

time
13:05

Skunk Fu!

time
15:20

Skunk Fu!

time
15:30

Sidekick

time
15:45

Transformers Prime

time
16:05

Hot Wheels Battle Force 5

time
16:30

One Piece

time
16:55

Rude Tube

time
17:15

That '70s Show

time
17:40

How I Met Your Mother

time
18:10

The Simpsons

time
18:35

The Simpsons

time
18:55

The Middle

time
19:20

Modern Family

time
19:45

The Big Bang Theory

time
20:10

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

time
20:35

Balls of Steel

time
21:30

Crimi Clowns

time
22:05

Top Gear USA

time
22:40

Ice Road Truckers

time
23:40

I Just Want My Pants Back

time
00:30

Operation Repo

time
00:55
VIJF HD

Dawson's Creek

time
08:25

De Dingen des Levens

time
10:10

Mooi en Meedogenloos

time
10:50

Dr. Phil

time
11:45

Without a Trace

time
12:55

Grey's Anatomy

time
13:55

Dawson's Creek

time
15:10

Dr. Phil

time
15:55

Ilse kookt

time
16:35

Without a Trace

time
16:50

De Dingen des Levens

time
17:40

Mooi en Meedogenloos

time
18:30

Beschuldigd

time
18:55

Grey's Anatomy

time
19:45

Beastly

time
20:35

De modepolitie 2.0

time
22:20

Beschuldigd

time
23:15

De Dingen des Levens

time
01:00

De Dingen des Levens

time
01:35
Vitaya

A Place in the Sun - Winter Sun

time
05:55

Dr. Oz Show

time
06:45

Selling Houses with Amanda Lamb

time
07:25

Glamour Puds

time
08:15

Sturm der Liebe

time
08:40

Four Weddings USA

time
09:35

Junior Masterchef Australia

time
10:20

Helse bruiden

time
11:05

Eden's World

time
11:50

Sturm der Liebe

time
12:15

Glamour Puds

time
13:05

Legally Tender

time
13:35

Dr. Oz Show

time
15:10

Selling Houses with Amanda Lamb

time
16:00

MasterChef Australia

time
16:55

Sturm der Liebe

time
17:50

Achter gesloten deuren

time
18:50

Four Weddings USA

time
19:40

Schapelle

time
20:35

Waking the Dead

time
22:25

A Place in the Sun - Winter Sun

time
23:25

Junior Masterchef Australia

time
00:20

MasterChef Australia

time
01:10

Dress My Nest

time
02:00

Dr. Oz Show

time
02:25

Glamour Puds

time
03:05

Married at First Sight USA

time
03:30

Liefs uit...

time
04:15

MasterChef Australia

time
05:05

A Place in the Sun - Winter Sun

time
05:55
Ketnet/OP12

Dimitri

time
06:10

Casper en Lisa

time
06:20

Raad eens hoeveel ik van je houd

time
06:30

Tip de Muis

time
06:40

De wereld rond met Kaatje

time
06:50

Dag Sinterklaas

time
07:00

Wickie de Viking 3D

time
07:10

De Sintkrant

time
07:20

Peter Pan

time
07:30

ROX

time
07:55

Junior Musical - bootcamp

time
08:20

De Blacklist

time
08:30

Oggy en de kakkerlakken

time
08:40

Karrewiet

time
08:50

Hopla

time
09:00

Musti

time
09:05

Dimitri

time
09:10

Boris en Binti

time
09:15

Casper en Lisa

time
09:20

Raad eens hoeveel ik van je houd

time
09:30

Tweenies

time
09:40

Tip de Muis

time
10:00

Mike de Ridder

time
10:10

De wereld rond met Kaatje

time
10:20

Bumba

time
10:30

Zoostraat 64

time
10:35

Het zandkasteel

time
10:45

Bob de Bouwer

time
11:00

Piet Piraat

time
11:10

Nina Patalo

time
11:15

En daarmee basta!

time
11:25

En daarmee basta!

time
11:40

W817

time
11:55

W817

time
12:10

M.I. High

time
12:25

Freek in het wild

time
12:55

SheZow

time
13:05

Pippi Langkous

time
13:15

XMix

time
13:40

Tree Fu Tom

time
13:55

Sprookjesboom

time
14:20

Masha en de beer

time
14:25

Bravo Babilu

time
14:35

Uki

time
14:40

Zoostraat 64

time
14:45

Casper en Lisa

time
14:55

Raad eens hoeveel ik van je houd

time
15:05

Mike de Ridder

time
15:15

Tweenies

time
15:25

Tip de Muis

time
15:45

De wereld rond met Kaatje

time
15:55

Samson en Gert

time
16:05

Dag Sinterklaas

time
16:30

Mega Mindy

time
16:40

De Sintkrant

time
17:10

Wickie de Viking 3D

time
17:20

Zig & Sharko

time
17:35

Ghost Rockers

time
17:45

Karrewiet

time
18:00

Ghost Rockers

time
18:10

Junior Musical - bootcamp

time
18:25

Oma en Oma

time
18:35

De Blacklist

time
18:45

Karrewiet

time
19:00

Knutserellen met Conchita

time
19:10

Peter Pan

time
19:15

De vraag van Mily

time
19:40

Sinteressante dingen

time
19:45

Sporza: UEFA Europa League

time
20:00

Boost

time
20:50

De wereld & ik

time
21:10

Being Human

time
21:40

Awkward

time
22:40

Expats Cover Sessions

time
23:00

Lus OP12

time
23:10