yelotv.be gebruikt JavaScript.

Kun je het niet in je browservoorkeuren inschakelen? Ga dan voor een betere ervaring via onze mobiele toepassingen op iTunes en Google Play.

Oeps, je browser is niet up-to-date voor Yelo TV. Je kunt het best de laatste versie installeren.

VTM HD

Columbo

time
09:15

De Zoo

time
11:35

Stadion

time
12:05

VTM NIEUWS

time
13:00

Het Weer

time
13:35

Faroek

time
13:40

Growing Up Fisher

time
14:20

Guys with Kids

time
14:50

Say It Isn't So

time
15:30

Last Man Standing

time
17:15

VTM NIEUWS

time
17:45

Het Weer

time
17:50

Border Security Canada

time
17:55

Royalty

time
18:20

VTM NIEUWS

time
19:00

Het Weer

time
19:45

Safety First

time
19:50

Zware Jongens

time
20:20

Benidorm Bastards USA

time
22:20

Stadion

time
22:45

White Collar

time
23:40

Moordvrouw

time
00:30

Nachtelijke loop

time
01:40
één HD

Lichtpunt

time
08:45

Eucharistieviering

time
10:00

De Zevende Dag

time
11:00

Het Journaal

time
13:00

Het Weer

time
13:25

Half uur natuur

time
13:30

Stalag 17

time
13:55

Clips

time
15:50

De topcollectie van...

time
16:00

March of the Dinosaurs

time
16:30

Vlaanderen Vakantieland

time
17:15

Het Journaal

time
18:00

Burgers' zoo: drukte in de dierentuin

time
18:10

Dagelijkse kost weekend

time
18:30

Het Journaal - Sportweekend

time
19:00

Het Weer

time
19:55

Geert Hoste in een land vol vlaggen

time
20:00

Twee tot de zesde macht

time
20:30

De Ridder

time
21:25

Normale mensen

time
22:15

Het Journaal

time
23:05

Het Weer

time
23:20

De Zevende Dag

time
23:25

Journaallus

time
01:25
VIER HD

Beyblade Shogun Steel

time
09:15

The Fresh Prince of Bel-Air

time
09:35

Men at Work

time
10:55

Detroit 1-8-7

time
12:10

The Goldbergs

time
13:50

Hansgrohe Superprestige | Francorchamps

time
14:15

De Wereld van

time
16:35

De Wereld van

time
17:10

Smakelijk!

time
17:35

Het Beste Moet Nog Komen

time
18:05

Surveillance

time
18:55

De Recherche

time
19:25

Crime Night: The Blacklist

time
20:30

Crime Night: Stalker

time
21:20

Crime Night: Elementary

time
22:15

Extant

time
23:05

Under the Dome

time
23:55

Hansgrohe Superprestige | Francorchamps

time
00:40
VIJF HD

Revenge

time
09:05

Weekendje Weg

time
09:50

How to Look Good Naked

time
10:45

Weekendje Weg

time
12:05

Cheer Perfection

time
12:30

A Very Merry Daughter of the Bride

time
13:30

Weekendje Weg

time
15:30

Spoor 18

time
15:55

Shedding for the Wedding

time
16:30

Beauty and the Beast

time
17:15

I Used to be Fat

time
18:05

My Crazy Obsession

time
18:55

My Strange Addiction

time
19:25

Waargebeurde verhalen: Alles uit Liefde

time
19:55

Zo Man Zo Vrouw

time
20:35

De Huisdokter

time
21:20

Straffe Verhalen: Autopsie

time
22:25

Extreme verzamelwoede

time
23:20

Paranormal Home Inspectors

time
00:10
Vitaya

The Property Shop

time
09:10

The Dance Scene

time
09:35

The Millionaire Matchmaker

time
09:55

House Rules

time
10:40

House Rules

time
11:35

Worst Cooks in America

time
12:30

Masterchef USA

time
13:15

Adopting Terror

time
14:00

Clean House - Search for the Messiest Home in the Country

time
15:30

Gordon Ramsay's Ultimate Home Cooking

time
16:20

Werk aan de winkel

time
16:45

Kirstie's Handmade Showdown

time
17:25

Secret Eaters

time
18:15

Liefs uit...

time
19:05

Supersize vs Superskinny

time
20:05

Embarrassing Bodies NL

time
21:00

Heavy

time
21:55

My Naked Secret

time
22:45

Skin Deep - The Business of Beauty

time
23:15

Dicte

time
23:45

Dicte

time
00:35

David Tutera: Unveiled

time
01:30

Worst Cooks in America

time
02:10

Glamour Puds

time
02:55

This Old Thing

time
03:20

Liefs uit...

time
04:05

MasterChef Australia

time
04:55

A Place in the Sun - Winter Sun

time
05:55
Ketnet/OP12

Ketnet King Size

time
09:15

Later als ik groot ben

time
09:35

Ghost Rockers: compilatie

time
09:50

De pretroulette

time
10:35

Oggy en de kakkerlakken

time
10:55

De week van Karrewiet

time
11:05

Nina Patalo

time
11:15

En daarmee basta!

time
11:25

En daarmee basta!

time
11:40

W817

time
11:55

W817

time
12:10

M.I. High

time
12:25

Freek in het wild

time
12:55

SheZow

time
13:05

Oggy en de kakkerlakken

time
13:20

Wickie en de Schat van de Goden

time
13:30

Bravo Babilu

time
15:00

Uki

time
15:10

Zoostraat 64

time
15:15

Casper en Lisa

time
15:25

Raad eens hoeveel ik van je houd

time
15:40

Tweenies

time
15:50

Tip de Muis

time
16:10

De wereld rond met Kaatje

time
16:20

Dag Sinterklaas

time
16:30

Wickie de Viking 3D

time
16:40

Mega Mindy

time
16:50

De Sintkrant

time
17:15

De week van Karrewiet

time
17:25

Pippi Langkous

time
17:35

Sinteressante dingen

time
18:00

De kleine prins

time
18:20

Huis vol dieren

time
18:45

Dag Sinterklaas

time
19:10

Dodelijke kunst

time
19:20

De Sintkrant

time
19:35

Later als ik groot ben

time
19:45

Boost

time
20:00

De zomer van 2014

time
20:20

Testbeeld

time
20:45

Expats Cover Sessions

time
21:10

Expats Cover Sessions

time
21:15

De Ridder

time
21:25

Les revenants

time
22:15

Lus OP12

time
23:10
Discovery Vl HD

Salvage Hunters

time
08:55

Australia Dive Wars

time
09:45

Wildest Latin America

time
10:35

Chef Gone Wild

time
11:25

Marooned with Ed Stafford

time
12:15

Dual Survival

time
13:05

Deadliest Catch

time
13:55

Gold Divers: Under the Ice

time
14:45

Redwood Kings

time
15:35

What Happened Next?

time
16:25

What Happened Next?

time
16:55

Wheeler Dealers

time
17:20

Airplane Repo

time
18:15

Fast N' Loud

time
19:10

Gunslingers

time
20:00

Landing on a Comet: Rosetta

time
21:00

The Unexplained Files

time
21:55

Saving Africa's Giants with Yao Ming

time
22:50

Dual Survival

time
23:45

Robson Green: Extreme Fisherman

time
00:40

Landing on a Comet: Rosetta

time
01:35

The Unexplained Files

time
02:30

How the Universe Works

time
03:25

Curiosity

time
04:20

How Do They Do It?

time
05:10

Mind Control Freaks

time
05:35
Libelle

Met de Complimenten van Lien

time
09:15

Papa's Weten het Beter

time
09:30

Home Sweet Home

time
09:50

Spoor 18

time
10:10

DIY SOS The Big Build

time
10:45

Hello Goodbye

time
11:45

Ilse kookt

time
12:25

Ilse kookt

time
12:40

Ilse kookt

time
12:55

Ilse kookt

time
13:05

Ilse kookt

time
13:20

Zoete Zonde

time
13:35

De Finishing Touch

time
13:50

Met de Complimenten van Lien

time
14:05

Papa's Weten het Beter

time
14:25

Spoor 18

time
14:45

Rachel Khoo's Kitchen Notebook: London

time
15:20

Leila Bakt

time
15:50

Iedereen Kan Dansen

time
16:15

Ilse kookt

time
17:05

Ilse kookt

time
17:20

Ilse kookt

time
17:30

Ilse kookt

time
17:45

Ilse kookt

time
18:00

Home Sweet Home

time
18:15

Zoete Zonde

time
18:30

De Finishing Touch

time
18:50

Met de Complimenten van Lien

time
19:05

Spoor 18

time
19:25

Tribal Wives

time
20:00

Hello Goodbye

time
21:00

Papa's Weten het Beter

time
21:40

Home Sweet Home

time
22:00

Zoete Zonde

time
22:15

De Finishing Touch

time
22:30

Spoor 18

time
22:50

Trinny & Susannah Missie Europa: Denemarken

time
23:25

Iedereen Kan Dansen

time
00:15

Ilse kookt

time
01:05

Ilse kookt

time
01:20

Ilse kookt

time
01:30

Ilse kookt

time
01:45

Ilse kookt

time
02:00

Home Sweet Home

time
02:15

Zoete Zonde

time
02:30

De Finishing Touch

time
02:50

Met de Complimenten van Lien

time
03:05

Spoor 18

time
03:20

Tribal Wives

time
03:55

Hello Goodbye

time
04:55

Papa's Weten het Beter

time
05:40
njam!

Jamie's Food Escapes

time
08:45

Rhodes Across the Caribbean

time
09:40

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
10:30

De Sterrenkaart

time
11:30

De Sterrenkaart

time
12:05

The Naked Chef

time
12:35

Passe-vite

time
13:10

Passe-vite

time
13:35

Passe-vite

time
14:00

Passe-vite

time
14:25

The Good Cook

time
14:50

Saturday Kitchen

time
15:25

The Little Paris Kitchen: Cooking with Rachel Khoo

time
16:00

James Martin's Favourite Feasts

time
16:30

Jamie Oliver Happy Days Live!

time
17:00

The Taste of Life Travel

time
17:30

Rudolph's Bakery

time
18:00

No Kitchen Required

time
18:30

Oliver's Twist

time
19:15

De Sterrenkaart

time
19:40

De Dagschotel

time
20:20

The Art of Making Cocktails

time
20:30

Weg van Wijn

time
20:40

De Sterrenkaart

time
20:55

Tot op het Bot: Het Rund

time
21:30

Tot op het Bot: Het Rund

time
21:50

De Sterrenkaart

time
22:15

Giorgio Locatelli: Pure Italian

time
22:55

De Gastentafel

time
23:20

The Little Paris Kitchen: Cooking with Rachel Khoo

time
00:00

James Martin's Favourite Feasts

time
00:35

Jamie Oliver Happy Days Live!

time
01:00

The Taste of Life Travel

time
01:25

Rudolph's Bakery

time
01:45

No Kitchen Required

time
02:15

De Sterrenkaart

time
02:55

Weg van Wijn

time
03:30

De Sterrenkaart

time
03:40

Tot op het Bot: Het Rund

time
04:10

Tot op het Bot: Het Rund

time
04:30

De Sterrenkaart

time
04:50

De Gastentafel

time
05:20