yelotv.be gebruikt JavaScript.

Kun je het niet in je browservoorkeuren inschakelen? Ga dan voor een betere ervaring via onze mobiele toepassingen op iTunes en Google Play.

Oeps, je browser is niet up-to-date voor Yelo TV. Je kunt het best de laatste versie installeren.

één HD

Sporza: Ryder Cup Golf

time
17:25

Kijk uit

time
17:55

Het Journaal

time
18:00

MasterChef: The Professionals

time
18:10

Het Journaal

time
19:00

Het Weer

time
19:30

Iedereen Beroemd

time
19:35

Joker+ en Lotto

time
20:05

Weg zijn wij

time
20:10

F.C. De Kampioentjes

time
20:40

The Fugitive

time
21:20

Het Journaal

time
23:25

Winst Joker+ / Lotto

time
23:41

Keno

time
23:42

Euromillions winstverdeling

time
23:43

Het Weer

time
23:45

Profilage

time
23:50

Iedereen Beroemd

time
00:40

Journaallus

time
01:10
Play time

Play More info

time
17:06

Play More info

time
17:26

Play More info

time
17:46

Play More info

time
17:59

Play More info

time
18:09

Play More info

time
18:29

Kick-off

time
18:30

Play More info

time
18:49

Play More info

time
19:23

Play More info

time
19:43

Play More info

time
20:03

Play More info

time
20:12

Basket: Aalst - Brussel

time
20:20

Play More info

time
22:47

Play More info

time
23:07

Play More info

time
23:27

Play More info

time
23:47

Play More info

time
00:07

Play More info

time
00:27

Play More info

time
00:47

Play More info

time
01:07

Play More info

time
01:27

Play More info

time
01:47

Play More info

time
02:07

Play More info

time
02:27

Play More info

time
02:47

Play More info

time
03:07

Play More info

time
03:27

Play More info

time
03:47

Play More info

time
04:07

Play More info

time
04:27

Play More info

time
04:47

Play More info

time
05:07

Play More info

time
05:13

Play More info

time
05:33

Play More info

time
05:53
FOX HD

Judge Judy

time
17:15

Ties That Bind

time
17:40

Baby Daddy

time
18:30

Baby Daddy

time
19:00

Rules of Engagement

time
19:25

Rules of Engagement

time
19:50

Outsiders

time
20:15

CSI: New York

time
21:05

CSI: Miami

time
21:55

Gigolos

time
22:45

The Walking Dead

time
23:15

The Walking Dead

time
00:05

The Ultimate Fighter

time
00:50

CSI: New York

time
01:40

CSI: Miami

time
02:25

Gamejunks

time
03:05

Gamejunks

time
03:25

Gamejunks

time
03:45

Gamejunks

time
04:05

Gamejunks

time
04:25

Gamejunks

time
04:45

Gamejunks

time
05:10

Gamejunks

time
05:30
Comedy Central

Family Guy

time
17:25

Family Guy

time
17:50

Family Guy

time
18:15

Family Guy

time
18:40

Family Guy

time
19:00

South Park

time
19:25

South Park

time
19:55

Family Guy

time
20:20

Family Guy

time
20:45

Bob's Burgers

time
21:05

Bob's Burgers

time
21:30

Tosh.0

time
22:00

Workaholics

time
22:25

Inside Amy Schumer

time
22:50

South Park

time
23:20

South Park

time
23:45

Family Guy

time
00:05

Family Guy

time
00:30

Bob's Burgers

time
00:50

Gamekings

time
01:15

Tosh.0

time
01:35

Tosh.0

time
01:55

The Daily Show

time
02:15

Broad City

time
02:35

Tosh.0

time
03:00

Another Period

time
03:20

Another Period

time
03:40

Tosh.0

time
04:00

Inside Amy Schumer

time
04:20

The Daily Show

time
04:40

The Daily Show

time
05:00

The Daily Show

time
05:20

The Daily Show

time
05:40
njam!

Toasted!

time
17:20

Zoete Zonde

time
17:45

De Garde van Gert

time
18:10

De Garde van Gert

time
18:45

De Garde van Gert

time
19:15

De Garde van Gert

time
19:45

Plan Bier

time
20:19

Tot op de Graat

time
20:20

Ware Delicatessen

time
20:40

Sean's Kitchen

time
21:15

On The Grill

time
21:50

Jamie at Home

time
22:25

Sport Food

time
22:55

The Hairy Bikers, The Asian Adventure

time
23:25

Jamie's Fish Suppers

time
00:40

De Gastentafel

time
01:40

De Dagschotel

time
02:25

Ware Delicatessen

time
02:40

Sean's Kitchen

time
03:00

On The Grill

time
03:25

Jamie at Home

time
03:50

Sport Food

time
04:15

The Hairy Bikers, The Asian Adventure

time
04:40

Jamie's Fish Suppers

time
05:40
PlattelandsTv

OnsTV

time
17:00

Waterlife

time
17:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
18:00

Boerenstebuiten II

time
18:30

Horse & Country

time
19:00

Horse & Country

time
19:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
20:00

Boerenstebuiten I

time
20:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
21:00

OnsTV

time
21:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
22:00

Countrylife

time
22:30

Waterlife

time
23:00

Visvangst

time
23:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
02:00

Mix I

time
02:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
03:00

Mix II

time
03:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
04:00

Mix I

time
04:30

PlattelandsTV WEEKEND

time
05:00

Mix II

time
05:30
Disney VL

Star Wars Rebels

time
17:00

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

time
17:30

Phineas and Ferb

time
17:55

Gamer's Guide to Pretty Much Everything

time
18:20

Jessie

time
18:50

Star vs. De Kracht van het Kwaad

time
19:15

Austin & Ally

time
19:40

Wizards of Waverly Place

time
20:10

Wolfblood

time
20:35

Mighty Med

time
21:05

Dog with a Blog

time
21:30

Austin & Ally

time
21:55

The Suite Life on Deck

time
22:25

Phineas and Ferb

time
22:45

Disney Jonge Garde

time
23:05

Disney Jonge Garde

time
23:20

Alex & Co

time
23:30

The Evermoor Chronicles

time
23:55

LoliRock

time
00:15

Violetta

time
00:35

LoliRock

time
01:20

Alex & Co

time
01:40

The Evermoor Chronicles

time
02:05

Sabrina, The Teenage Witch

time
02:25

LoliRock

time
02:45

Disney Jonge Garde

time
03:05

Violetta

time
03:20

Disney Jonge Garde

time
04:00

Disney Jonge Garde

time
04:15

Alex & Co

time
04:25

The Evermoor Chronicles

time
04:50

Sabrina, The Teenage Witch

time
05:10

LoliRock

time
05:30

Disney Jonge Garde

time
05:50
KADET

Blazing Team

time
17:20

Randy Cunningham - Ninja op School

time
17:40

Kick Buttowski: Durfal met Lef

time
18:00

Star Wars : The Clone Wars

time
18:20

Crash & Bernstein

time
18:45

Ultimate Spider-Man

time
19:05

Ben 10: Omniverse

time
19:25

Avengers Assemble

time
19:50

Transformers Prime

time
20:10

Transformers Prime

time
20:30

GI JOE Renegades

time
20:50

GI JOE Renegades

time
21:15

Sidekick

time
21:35

Max Steel

time
21:55

Scan2Go

time
22:15

One Piece

time
22:40

Sidekick

time
23:05

Max Steel

time
23:25

Scan2Go

time
23:45

Geen uitzending

time
00:10
Nickelodeon/Spike

Bella en de Bulldogs

time
17:13

Bella en de Bulldogs

time
17:35

100 Dingen te Doen voor de Middelbare School

time
17:57

The Thundermans

time
18:20

Game Shakers

time
18:42

Henry Danger

time
19:04

Henry Danger

time
19:27

Chica Vampiro

time
19:49

Ned's Survivalgids

time
20:37

Lip Sync Battle

time
21:00

Sweat Inc

time
21:26

Bellator

time
22:14

InkMaster

time
00:36

InkMaster

time
01:18

Lip Sync Battle

time
01:58

Geen uitzending

time
02:30

Dora

time
05:00

Pieter Post

time
05:22

Peppa Pig

time
05:36

Peppa Pig

time
05:41

Zack en Quack

time
05:45
Nick Jr.

Blaze en de Monsterwielen

time
17:20

Zack en Quack

time
17:46

Zack en Quack

time
17:56

Dora

time
18:10

Shimmer en Shine

time
18:36

Paw Patrol

time
18:58

Paw Patrol

time
19:25

Wanda en de Alien

time
19:51

Little Charmers

time
20:01

Dora and Friends

time
20:17

Bubble Guppies

time
20:43

Little Kingdom

time
21:10

Little Kingdom

time
21:20

Fresh Beat Band of Spies

time
21:35

Louie

time
21:57

Louie

time
22:03

Ni Hao Kai Lan

time
22:13

Struisvogel Olive

time
22:36

Max & Ruby

time
22:45

Blaze en de Monsterwielen

time
23:08

Blaze en de Monsterwielen

time
23:31

Little Kingdom

time
23:53

Bubble Guppies

time
00:04