yelotv.be gebruikt JavaScript.

Kun je het niet in je browservoorkeuren inschakelen? Ga dan voor een betere ervaring via onze mobiele toepassingen op iTunes en Google Play.

Oeps, je browser is niet up-to-date voor Yelo TV. Je kunt het best de laatste versie installeren.

één HD

Lichtpunt

time
09:00

Eucharistieviering

time
10:00

De Zevende Dag

time
11:00

Het Journaal

time
13:00

Het Weer

time
13:25

Half uur natuur

time
13:30

The Hunchback of Notre Dame

time
13:55

Clips

time
15:55

De topcollectie van...

time
16:00

Discovery Channel's North America

time
16:30

Vlaanderen Vakantieland

time
17:15

Het Journaal

time
18:00

Groenland

time
18:10

Dagelijkse kost

time
18:30

Het Journaal - Sportweekend

time
19:00

Het Weer

time
19:55

Zoo Australië

time
20:00

Twee tot de zesde macht

time
20:25

De Ridder

time
21:20

People of Tomorrow

time
22:10

Het Journaal

time
22:55

Het Weer

time
23:10

De Zevende Dag

time
23:15

Journaallus

time
01:15
VIER HD

Tenkai Knights

time
09:10

Tenkai Knights

time
09:35

Tenkai Knights

time
10:00

Tenkai Knights

time
10:20

The Fresh Prince of Bel-Air

time
10:45

Men at Work

time
12:05

Detroit 1-8-7

time
13:25

Married... With Children

time
15:05

The Goldbergs

time
15:30

Free Willy 2: The Adventure Home

time
15:55

Smakelijk!

time
17:35

Het Beste Moet Nog Komen

time
18:05

Surveillance

time
19:05

De Rechtbank

time
19:35

The Mentalist

time
20:30

Castle

time
21:20

Elementary

time
22:10

Arrow

time
23:00

Under the Dome

time
23:55
2BE HD

Ben 10 - Ultimate Alien

time
09:10

Ben 10 - Ultimate Alien

time
09:30

Ben 10 - Ultimate Alien

time
09:55

Ben 10 - Ultimate Alien

time
10:20

Ben 10 - Ultimate Alien

time
10:40

Ben 10 - Ultimate Alien

time
11:05

Ben 10 - Ultimate Alien

time
15:35

Ben 10 - Ultimate Alien

time
16:00

Ben 10 - Ultimate Alien

time
16:20

Champions League Magazine

time
16:45

Burn Notice

time
17:10

Life

time
18:00

Royal Pains

time
18:50

Sleepy Hollow

time
19:35

En Toen Kwam Ons Ma Binnen

time
20:30

Vikings

time
21:00

Vikings

time
21:50

Strike Back

time
22:50

Gang Related

time
23:50
VIJF HD

Revenge

time
08:50

Weekendje Weg

time
09:30

How to Look Good Naked

time
10:25

Weekendje Weg

time
11:45

Cheer Perfection

time
12:15

Forever Young

time
13:15

Weekendje Weg

time
15:25

Spoor 18

time
15:50

Shedding for the Wedding

time
16:25

Beauty and the Beast

time
17:10

I Used to be Fat

time
18:00

My Crazy Obsession

time
18:50

My Strange Addiction

time
19:25

Waargebeurde Verhalen: Alles uit Liefde

time
19:55

Zo Man Zo Vrouw

time
20:35

Grootse Plannen

time
21:20

Straffe Verhalen met Bieke Ilegems

time
22:25

Extreme verzamelwoede

time
23:25

Weekendje Weg

time
00:15

Extreme Couponing

time
00:45
Vitaya

The Property Shop

time
09:15

The Dance Scene

time
09:40

The Millionaire Matchmaker

time
10:00

House Rules

time
10:50

House Rules

time
11:35

Worst Cooks in America

time
12:25

Masterchef USA

time
13:15

A Decent Proposal

time
14:00

Clean House - New York

time
15:30

Gordon Ramsay's Ultimate Home Cooking

time
16:20

Werk aan de winkel

time
16:50

Kirstie's Vintage Home

time
17:25

Me, My Bump & I

time
18:20

Liefs uit

time
19:10

Supersize vs Superskinny

time
20:10

Ontvoerd

time
21:05

Heavy

time
22:30

My Naked Secret

time
23:20

Skin Deep - The Business of Beauty

time
23:45

Dicte

time
00:20

Dicte

time
01:10

David Tutera: Unveiled

time
02:05

Dit is mijn huis

time
02:55

Liefs uit

time
03:20

Formal Wars

time
04:10

My Kitchen Rules

time
04:55

Een plek onder de zon - Ver weg of dichtbij

time
05:55
Ketnet/OP12

Niels Holgerssons wonderbare reis met de wilde ganzen

time
09:00

Ketnet King Size

time
09:55

Hubert en Takako

time
10:15

Trollen van Troy

time
10:25

Oma en Oma

time
10:35

Nina Patalo

time
10:50

De kleine prins

time
11:00

De kleine prins

time
11:20

De week van Karrewiet

time
11:45

W817

time
11:55

W817

time
12:10

Sing that Song@Ketnet

time
12:25

Hubert en Takako

time
12:45

SheZow

time
12:55

Junior musical - de audities: compilatie

time
13:05

Hoops en Yoyo's Halloween

time
13:45

De Smurfen

time
14:05

Bravo Babilu

time
14:30

Dimitri

time
14:35

Zoostraat 64

time
14:40

Casper en Lisa

time
14:55

Mike de ridder

time
15:05

Tweenies

time
15:20

Tip de Muis

time
15:40

De wereld rond met Kaatje

time
15:50

Samson en Gert

time
16:00

Piet Piraats voorleesverhalen uit de griezelgrot

time
16:25

Mega Mindy en de dolfijnendiefstal

time
16:30

Peter Pan

time
17:10

De 5 voor 12-show

time
17:30

De dodelijkste top 10

time
17:55

Mega Toby in de ruimte

time
18:25

De week van Karrewiet

time
19:10

Kleine handen in een Grote Oorlog

time
19:20

Later als ik groot ben

time
19:45

Boost

time
20:00

De zomer van 2014

time
20:20

Testbeeld

time
20:45

Expats Cover Sessions

time
21:10

Expats Cover Sessions

time
21:15

De Ridder

time
21:20

De Toots Sessies

time
22:10

Les revenants

time
22:40

Expats Cover Sessions

time
23:35

Lus OP12

time
23:40
Discovery Vl HD

Salvage Hunters

time
08:55

World's Toughest Expeditions with James Cracknell

time
09:45

Chef Gone Wild

time
10:35

Chasing Classic Cars

time
11:25

Chasing Classic Cars

time
11:50

River Monsters

time
12:15

Dual Survival

time
13:05

Deadliest Catch

time
13:55

Siberian Cut

time
14:45

Redwood Kings

time
15:35

Robson Green: Extreme Fisherman

time
16:25

Wheeler Dealers: Trading Up

time
17:20

Airplane Repo

time
18:15

Fast N' Loud

time
19:10

Ice Cold Gold

time
20:00

Mythbusters

time
21:00

Close-Up Kings

time
21:55

Marooned with Ed Stafford

time
22:50

Dual Survival

time
23:45

Dealing Steel

time
00:40

Mythbusters

time
01:35

Close-Up Kings

time
02:30

How the Universe Works

time
03:25

Curiosity

time
04:20

How Do They Do It?

time
05:10

Magic of Science

time
05:35
Libelle

Toeters & Bellen

time
09:15

Met de Complimenten van Lien

time
09:30

Papa's Weten het Beter

time
09:50

Spoor 18

time
10:10

Scandinavisch Wonen

time
10:45

Flapuit

time
11:30

Hello Goodbye

time
11:40

Ilse kookt

time
12:25

Ilse kookt

time
12:40

Ilse kookt

time
12:55

Ilse kookt

time
13:10

Ilse kookt

time
13:20

Home Sweet Home

time
13:35

Zoete Zonde

time
13:50

Vrouw met een Missie

time
14:05

Mama Moves

time
14:25

Spoor 18

time
14:40

Rachel Khoo's Kitchen Notebook: London

time
15:15

Leila Bakt

time
15:45

Iedereen Kan Dansen

time
16:10

Flapuit

time
16:55

Ilse kookt

time
17:10

Ilse kookt

time
17:25

Ilse kookt

time
17:40

Ilse kookt

time
17:55

Ilse kookt

time
18:05

Toeters & Bellen

time
18:25

Met de Complimenten van Lien

time
18:40

Papa's Weten het Beter

time
18:55

Home Sweet Home

time
19:15

Spoor 18

time
19:30

4 Baby's per Seconde

time
20:05

Hello Goodbye

time
21:00

Zoete Zonde

time
21:45

Vrouw met een Missie

time
22:05

Mama Moves

time
22:20

Toeters & Bellen

time
22:35

Spoor 18

time
22:55

Trinny & Susannah Missie Europa: Denemarken

time
23:30

Iedereen Kan Dansen

time
00:15

Flapuit

time
01:00

Ilse kookt

time
01:15

Ilse kookt

time
01:25

Ilse kookt

time
01:40

Ilse kookt

time
01:55

Ilse kookt

time
02:10

Toeters & Bellen

time
02:20

Met de Complimenten van Lien

time
02:40

Papa's Weten het Beter

time
03:00

Home Sweet Home

time
03:15

Spoor 18

time
03:30

4 Baby's per Seconde

time
04:00

Hello Goodbye

time
05:00

Zoete Zonde

time
05:40
njam!

Jamie's Food Escapes

time
08:50

Rhodes Across the Caribbean

time
09:50

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
10:45

Antonio Carluccio's Italian Feast

time
11:50

The Naked Chef

time
12:25

De Dagschotel

time
12:55

De Dagschotel

time
13:10

Passe-vite

time
13:20

Passe-vite

time
13:45

Passe-vite

time
14:10

Passe-vite

time
14:35

In Search of Perfection

time
15:00

James Martin's Favourite Feasts

time
15:30

Jamie Oliver Happy Days Live!

time
16:00

The Taste of Life Travel

time
16:25

Rudolph's Bakery

time
16:50

Rude Boy Food

time
17:20

Tip van de Chef

time
17:50

Zoete Zonde

time
17:55

De Dagschotel

time
18:25

De Dagschotel

time
18:35

Zoete Zonde

time
18:50

Rude Boy Food

time
19:20

De Dagschotel

time
19:55

The Little Paris Kitchen: Cooking with Rachel Khoo

time
20:05

Weg van Wijn

time
20:40

Lekker weg

time
20:50

De Dagschotel

time
21:05

Zoete Zonde

time
21:20

Zoete Zonde

time
21:45

Dominique Persoone: Shock-o-latier

time
22:10

De Dagschotel

time
22:30

De Dagschotel

time
22:45

Vlaanderen kookt

time
22:55

De Gastentafel

time
23:15

Jamie Oliver Happy Days Live!

time
00:00

The Taste of Life Travel

time
00:25

Rudolph's Bakery

time
00:50

Rude Boy Food

time
01:15

Zoete Zonde

time
01:40

De Dagschotel

time
02:05

De Dagschotel

time
02:15

Zoete Zonde

time
02:25

Rude Boy Food

time
02:50

The Little Paris Kitchen: Cooking with Rachel Khoo

time
03:15

Weg van Wijn

time
03:45

Lekker weg

time
04:00

Programma nog niet gekend

time
04:10

Zoete Zonde

time
04:25

Zoete Zonde

time
04:45

Dominique Persoone: Shock-o-latier

time
05:10

De Dagschotel

time
05:25

De Dagschotel

time
05:35

De Gastentafel

time
05:45