yelotv.be gebruikt JavaScript.

Kun je het niet in je browservoorkeuren inschakelen? Ga dan voor een betere ervaring via onze mobiele toepassingen op iTunes en Google Play.

Oeps, je browser is niet up-to-date voor Yelo TV. Je kunt het best de laatste versie installeren.

VTM HD

Geen uitzending

time
08:05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

time
12:10

De Keuken van Sofie

time
12:40

VTM NIEUWS

time
13:00

Het Weer

time
13:35

Familie

time
13:40

Wittekerke

time
14:15

Cowgirls

time
15:20

America's Funniest Home Videos

time
16:15

David

time
16:45

Home and Away

time
17:15

VTM NIEUWS

time
17:45

Het Weer

time
17:55

De Keuken van Sofie

time
18:05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

time
18:20

VTM NIEUWS

time
19:00

Het Weer

time
19:45

Familie

time
19:55

Mijn Pop-uprestaurant!

time
20:35

Telefacts

time
21:50

Al Pacino: Scent of a Woman

time
22:40

House

time
01:25

Q-Music

time
02:20
één HD

Journaallus

time
00:25

Radio 2 op één

time
09:00

Lentebeelden

time
12:00

Dagelijkse kost

time
12:20

Blokken

time
12:35

Het Journaal

time
13:00

Het Weer

time
13:25

Iedereen beroemd

time
13:30

Thuis

time
13:50

David Attenborough's Natural Curiosities

time
14:15

Sporza: Driedaagse De Panne - Koksijde

time
14:40

Clips

time
17:15

Buren

time
17:35

Het Journaal

time
18:00

Het Weer

time
18:10

Dagelijkse kost

time
18:15

Blokken

time
18:30

Het Journaal

time
19:00

Iedereen beroemd

time
19:35

Het Weer

time
19:50

Thuis

time
20:00

European Qualifiers: Israël/België

time
20:30

Het Journaal

time
22:55

How to Get Away with Murder

time
23:10

Keno

time
23:51

Euromillions

time
23:52

Het Weer

time
23:55

Dagelijkse kost

time
00:00

Iedereen beroemd

time
00:15

Journaallus

time
00:35
VIER HD

Geen uitzending

time
08:25

Smakelijk!

time
09:20

Blue Bloods

time
09:35

Geen uitzending

time
10:20

Cold Case

time
11:15

Geen uitzending

time
11:55

Smakelijk!

time
12:55

The Mentalist

time
13:10

Geen uitzending

time
13:55

Blue Bloods

time
14:50

De Ideale Wereld

time
15:35

Het Klapsalon

time
16:20

Komen Eten

time
16:35

Smakelijk!

time
17:20

Cold Case

time
17:40

The Mentalist

time
18:30

Bondi Rescue

time
19:30

Het Klapsalon

time
20:00

Komen Eten

time
20:10

Heylen en de Herkomst

time
21:00

De Ideale Wereld

time
22:05

The Good Wife

time
22:55

Het Klapsalon

time
23:55

Smakelijk!

time
00:10

Komen Eten

time
00:30

De Ideale Wereld (nachtlus)

time
01:10
2BE HD

Ben 10 - Ultimate Alien

time
08:35

GI JOE Renegades

time
08:55

Naruto

time
09:20

Naruto

time
09:40

Sym-Bionic Titan

time
10:00

Sym-Bionic Titan

time
10:20

GI JOE Renegades

time
10:40

Skunk Fu!

time
11:00

Skunk Fu!

time
11:15

Geen uitzending

time
12:00

Zware Jongens: Pawn Stars

time
12:55

Geen uitzending

time
13:15

Hot Wheels Battle Force 5

time
15:25

Hot Wheels Battle Force 5

time
15:45

Sidekick

time
16:10

One Piece

time
16:30

Ben 10: Omniverse

time
16:55

Charmed

time
17:15

My Wife and Kids

time
18:05

That 70s Show

time
18:30

The Simpsons

time
18:55

The Simpsons

time
19:20

New Girl

time
19:50

The Big Bang Theory

time
20:15

The Day of the Triffids

time
20:35

The Day of the Triffids

time
20:35

Traffic Cops

time
00:10

Geen uitzending

time
01:05

Geen uitzending

time
02:30
VIJF HD

Grey's Anatomy

time
08:10

Geen uitzending

time
08:55

De Dingen des Levens

time
09:55

Mooi en Meedogenloos

time
10:35

Geen uitzending

time
11:00

Dr. Phil

time
11:30

Geen uitzending

time
12:10

The Doctors

time
12:40

Geen uitzending

time
13:25

Rizzoli & Isles

time
13:40

Geen uitzending

time
14:25

Dr. Phil

time
14:55

The Doctors

time
15:35

Ilse kookt

time
16:20

Grey's Anatomy

time
16:35

De Dingen des Levens

time
17:25

Mooi en Meedogenloos

time
18:15

Friends

time
18:45

Friends

time
19:10

Rizzoli & Isles

time
19:40

Grey's Anatomy

time
20:35

Scandal

time
21:30

Mistresses

time
22:25

Friends

time
23:20

Friends

time
23:50

Geen uitzending

time
00:15

The Renovators

time
01:15

De Dingen des Levens

time
01:55

De Dingen des Levens

time
02:35

Geen uitzending

time
03:15
Vitaya

Adoption Stories

time
08:15

Sturm der Liebe

time
08:40

One Born Every Minute (UK)

time
09:25

The Millionaire Matchmaker

time
10:15

60 Minute Makeover

time
11:00

Gordon Ramsay's Ultimate Cookery Course

time
11:50

Sturm der Liebe

time
12:15

Adoption Stories

time
13:10

Another Man's Wife

time
13:35

Dr. Oz Show

time
15:10

My Kitchen Rules

time
16:00

Masterchef Australië

time
16:55

Sturm der Liebe

time
17:45

All Saints

time
18:45

One Born Every Minute (UK)

time
19:40

Made of Honor

time
20:35

Forbidden Love

time
22:30

Een plek onder de zon - Ver weg of dichtbij

time
23:15

The Millionaire Matchmaker

time
00:05

Masterchef Australië

time
00:55

Stalked: Someone's Watching

time
01:45

My Kitchen Rules

time
02:10

Adoption Stories

time
03:05

999: What's Your Emergency?

time
03:30

The Sex Education Show: Stop Pimping Our Kids

time
04:20

Masterchef Australië

time
05:05

Stalked: Someone's Watching

time
05:50
Ketnet

Klaslokaal Abnormaal

time
08:30

Karrewiet (VGT)

time
08:50

Hopla

time
09:00

Symfollies

time
09:05

Pingu

time
09:10

Q Pootle 5

time
09:15

Bruine beer in het blauwe huis

time
09:30

Het Monster rekenteam

time
09:50

Bob de Bouwer

time
10:00

De wereld rond met Kaatje

time
10:10

Nellie & Cezar

time
10:20

Kleine Einsteins

time
10:30

Bumba

time
10:50

Piet Piraat

time
10:55

De Kleine Robbe

time
11:05

Trollen van Troy

time
11:10

Kleine handen in een Grote Oorlog

time
11:20

W817

time
11:50

W817

time
12:05

De dodelijkste 60

time
12:20

En daarmee basta!

time
12:50

En daarmee basta!

time
13:05

Larva

time
13:20

Robbedoes en Kwabbernoot

time
13:25

Gazoon

time
13:50

De avonturen van Bibi & Tina

time
13:55

Masha en de beer

time
14:20

Bravo Babilu

time
14:30

Dimitri

time
14:35

Musti

time
14:40

Nellie & Cezar

time
14:45

Pieter Konijn

time
14:55

Q Pootle 5

time
15:05

Kleine Einsteins

time
15:15

Tip de Muis

time
15:40

De wereld rond met Kaatje

time
15:45

De Smurfen

time
16:00

Samson en Gert

time
16:25

Mega Mindy

time
16:50

Jamie heeft tentakels

time
17:15

Super 4

time
17:30

GoGoGo!

time
17:45

Karrewiet

time
18:00

GoGoGo!

time
18:10

Broodje kaas

time
18:25

D5R

time
18:40

Karrewiet

time
18:55

Lassie

time
19:05

Robin Hood

time
19:25

Ringel Singel 19

time
19:40

Shaun het schaap

time
19:50

Geen uitzending

time
19:57
Discovery Vl HD

Strip N' Rip

time
08:20

Mighty Ships

time
09:05

Game of Pawns

time
09:50

Game of Pawns

time
10:15

Railroad Alaska

time
10:40

Gold Rush

time
11:25

Deadliest Catch

time
12:15

Heavy Metal Monsters

time
13:05

Heavy Metal Monsters

time
13:30

Extreme Engineering

time
13:55

Ice Lake Rebels

time
14:45

Salvage Hunters

time
15:35

Storm Chasers

time
16:25

Fifth Gear

time
17:15

Fast N' Loud

time
17:40

Game of Pawns

time
18:30

The Liquidator

time
18:55

Mighty Ships

time
19:20

Strip the City

time
20:10

What Could Possibly Go Wrong?

time
21:00

How It's Made

time
21:55

How It's Made

time
22:20

X-Machines

time
22:50

Mega Builders

time
23:40

Mega Builders

time
00:30

Mega Builders

time
01:20

Mega Builders

time
02:10

Mega Builders

time
03:00

Mega Builders

time
03:50

Mega Builders

time
04:40

Destroyed in Seconds

time
05:30
Libelle

Rode Rozen

time
08:15

Woondromen

time
09:10

Scandinavisch Wonen

time
09:30

Flapuit

time
10:15

Grenzeloos verliefd

time
10:30

The Meredith Vieira Show

time
11:15

Rode Rozen

time
12:00

Ilse kookt

time
12:50

Woondromen

time
13:10

Scandinavisch Wonen

time
13:30

Flapuit

time
14:20

Grenzeloos verliefd

time
14:30

Geraakt: Alzheimer, de musical

time
15:25

Flapuit

time
16:05

The Meredith Vieira Show

time
16:15

Rode Rozen

time
17:05

Ilse kookt

time
18:00

Woondromen

time
18:15

Scandinavisch Wonen

time
18:35

Flapuit

time
19:20

The Meredith Vieira Show

time
19:30

Grenzeloos verliefd

time
20:20

Geraakt: Alzheimer, de musical

time
21:10

Flapuit

time
21:55

Woondromen

time
22:05

Ilse kookt

time
22:25

Rode Rozen

time
22:40

Grenzeloos verliefd

time
23:35

The Meredith Vieira Show

time
00:20

Rode Rozen

time
01:05

Ilse kookt

time
02:00

Woondromen

time
02:15

Scandinavisch Wonen

time
02:30

The Meredith Vieira Show

time
03:20

Candice Tells All

time
04:00

Grenzeloos verliefd

time
04:25

Geraakt

time
05:15

Geraakt: Alzheimer, de musical

time
05:16

Flapuit

time
05:55