yelotv.be gebruikt JavaScript.

Kun je het niet in je browservoorkeuren inschakelen? Ga dan voor een betere ervaring via onze mobiele toepassingen op iTunes en Google Play.

Oeps, je browser is niet up-to-date voor Yelo TV. Je kunt het best de laatste versie installeren.

Ketnet/OP12

Mega Mindy

time
16:35

Zig & Sharko

time
17:00

Kapitein Winokio zingt

time
17:07

Trollen van Troy

time
17:10

Helden

time
17:20

X-Treem

time
17:45

Pingwin

time
18:00

De elfenheuvel: compilatie

time
18:10

Hoe teken je?

time
18:50

Animalia

time
18:55

Floopaloo, waar ben je?

time
19:20

Clips

time
19:32

Yakari

time
19:35

Shaun het Schaap

time
19:50

Dance Academy

time
20:00

Magazinski

time
20:25

Dance Academy

time
20:50

Weg met De Soete

time
21:15

Soundtrack

time
21:40

Breaking Bad

time
22:10

Sporza: Ronde van Frankrijk 2014

time
22:55

Lus OP12

time
00:05
Libelle

Scandinavisch Wonen

time
16:30

De Finishing Touch

time
17:20

Ilse kookt

time
17:35

Woman at the End of the World

time
17:50

Memories

time
18:15

Grenzeloos verliefd

time
19:05

Flapuit

time
19:50

Tribal Wives

time
20:00

Scandinavisch Wonen

time
21:00

De Finishing Touch

time
21:45

Ilse kookt

time
22:05

Woman at the End of the World

time
22:20

Memories

time
22:45

Grenzeloos verliefd

time
23:35

Scandinavisch Wonen

time
00:30

De Finishing Touch

time
01:15

Ilse kookt

time
01:35

Woman at the End of the World

time
01:45

Memories

time
02:10

Grenzeloos verliefd

time
03:00

Flapuit

time
03:45

Tribal Wives

time
03:55

Scandinavisch Wonen

time
04:55

De Finishing Touch

time
05:40
njam!

Veggie!

time
16:35

Puur Oosters - Japans

time
16:45

De Dagschotel

time
17:00

Roger van Damme Desserts

time
17:15

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
17:30

Hairy Bikers US

time
18:35

De Dagschotel

time
19:00

Passe-vite

time
19:15

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
19:35

Op de rooster

time
20:40

Op hete kolen

time
21:05

Giorgio Locatelli: Pure Italian

time
21:35

Giorgio Locatelli: Pure Italian

time
22:10

Passe-vite

time
22:40

Peppe's Toscane

time
23:05

Veggie!

time
23:25

De Dagschotel

time
23:40

The Art of Making Cocktails

time
23:50

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
00:10

Hollyfood

time
01:10

Saturday Kitchen

time
01:25

Veggie!

time
01:55

Puur Oosters - Japans

time
02:05

De Dagschotel

time
02:15

Roger van Damme Desserts

time
02:30

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
02:45

Hairy Bikers US

time
03:45

De Dagschotel

time
04:10

The Hairy Bikers: Mums Know Best

time
04:20

Op hete kolen

time
05:20

Giorgio Locatelli: Pure Italian

time
05:45
Nickelodeon

Bijna blote beesten

time
16:27

Bijna blote beesten

time
16:41

T.U.F.F. Puppy

time
16:52

Fairly Odd Parents

time
17:17

SpongeBob SquarePants

time
17:43

H2O: Just Add Water

time
18:09

Zoey 101

time
18:35

Sam & Cat

time
19:00

See Dad Run

time
19:25

Life with Boys

time
19:48

True Jackson VP

time
20:13

Pinguïns van Madagascar

time
20:36

Big Time Rush

time
21:00

iCarly

time
21:24

Sam & Cat

time
21:48

Degrassi

time
22:11

The Hills

time
22:35

True Jackson VP

time
22:55

True Jackson VP

time
23:18

iCarly

time
23:40

Sam & Cat

time
00:02

Degrassi

time
00:24

The Next Step

time
00:45

South of Nowhere

time
01:06

The Hills

time
01:30

Big Time Rush

time
01:50

iCarly

time
02:11

True Jackson VP

time
02:33

Victorious

time
02:55

Degrassi

time
03:17

The Troop

time
03:38

Ned's Survivalgids

time
04:01

Ned's Survivalgids

time
04:25

The Naked Brothers Band

time
04:36

Dora the Explorer

time
05:00

Struisvogel Olive

time
05:25

Struisvogel Olive

time
05:30

Peppa

time
05:33

Peppa

time
05:38

Peppa

time
05:42

Thomas

time
05:47

Bubble Guppies

time
05:58
Nick Jr.

Dora the Explorer

time
16:14

Zack en Quack

time
16:40

Paw Patrol

time
16:51

Tickety Toc

time
17:16

Peppa Pig

time
17:39

Peppa Pig

time
17:44

Pim & Pom

time
17:49

Pim & Pom

time
17:54

Ben & Holly's Little Kingdom

time
18:00

Ben & Holly's Little Kingdom

time
18:12

Zack en Quack

time
18:24

Team Umizoomiz

time
18:35

Paw Patrol

time
18:58

Bubble Guppies

time
19:11

Dora the Explorer

time
19:34

Dora the Explorer

time
19:58

Peppa Pig

time
20:24

Peppa Pig

time
20:29

Go Diego Go!

time
20:33

Ben & Holly's Little Kingdom

time
20:59

Roary the Racing Car

time
21:10

Thomas and Friends

time
21:21

Thomas and Friends

time
21:32

Team Umizoomiz

time
21:42

Tickety Toc

time
22:06

Wonder Pets

time
22:17

Louie

time
22:29

Louie

time
22:36

Louie

time
22:43

Struisvogel Olive

time
22:49

Struisvogel Olive

time
22:54

Ni Hao, Kai-Lan

time
23:00

Fifi en haar bloemenvriendjes

time
23:21

Go Diego Go!

time
23:31

Ben & Holly's Little Kingdom

time
23:55

Ben & Holly's Little Kingdom

time
00:06

Dora the Explorer

time
00:20

Dora the Explorer

time
00:44

Ni Hao, Kai-Lan

time
01:09

Louie

time
01:34

Louie

time
01:41

Louie

time
01:48

Struisvogel Olive

time
01:55

Struisvogel Olive

time
02:00

Struisvogel Olive

time
02:06

Pieter Post

time
02:12

Paw Patrol

time
02:28

Wonder Pets

time
02:40

Thomas and Friends

time
02:52

Max & Ruby

time
03:00

Team Umizoomiz

time
03:25

Bubble Guppies

time
03:49

Dora the Explorer

time
04:14

Zack en Quack

time
04:40

Paw Patrol

time
04:51

Tickety Toc

time
05:16

Peppa Pig

time
05:39

Peppa Pig

time
05:44

Pim & Pom

time
05:49

Pim & Pom

time
05:54
Acht

Design

time
16:30

FESTIVAL EXPRESS Aerobics

time
16:55

Live at the Apollo

time
17:05

The Graham Norton Show

time
17:55

FESTIVAL EXPRESS Aerobics

time
18:50

Smack the Pony

time
18:55

Armstrong & Miller

time
19:25

Live at the Apollo

time
20:00

FESTIVAL EXPRESS Aerobics

time
20:55

The Borgias

time
21:00

The Borgias

time
21:55

The Borgias

time
22:50

Live at the Apollo

time
23:50

Californication

time
00:45

FESTIVAL EXPRESS Aerobics

time
01:20

Entourage

time
01:25

Peep Show

time
01:55

FESTIVAL EXPRESS Aerobics

time
02:25

The Borgias

time
02:30

The Borgias

time
03:20

The Borgias

time
04:10

Spooks

time
05:10
Ned1

NOS Studio Sport: Wielrennen Tour de France

time
12:55

NOS-Journaal

time
18:00

EénVandaag

time
18:15

NOS-Sportjournaal

time
18:45

Blik op de weg

time
19:00

Nick & Simon, die Suid-Afrikaanse Droom

time
19:30

NOS-Journaal

time
20:00

KRO De reünie

time
20:35

Droomhuis gezocht!

time
21:25

NOS Studio Sportzomer: De Avondetappe

time
22:15

NOS-Journaal

time
23:15

KRO Detectives: Midsomer Murders

time
23:35

NOS Studio Sportzomer: De Avondetappe

time
01:20

EénVandaag

time
02:15

NOS-Journaal

time
02:50

NOS-Journaal

time
03:05

Nederland in beweging!

time
05:55
Ned3

SpangaS Marathon

time
16:30

Checkpoint top 5

time
17:20

Steves gevaarlijke dierenreis

time
17:35

Beste Vrienden Quiz

time
18:05

Het Klokhuis

time
18:23

NOS-Jeugdjournaal

time
18:45

Brugklas

time
18:55

NOS-Tourjournaal

time
19:25

Sluipschutters

time
19:55

Keuringsdienst van Waarde

time
20:30

Tent en seks

time
21:00

Metropolis

time
21:35

Louis Theroux's Weird Weekends

time
22:10

NOS op 3

time
23:05

The Tonight Show

time
23:20

3 onderzoekt

time
00:10

The Tonight Show

time
00:40

NOS op 3

time
01:30